איפור מקצועי הוא אומנות אמיתית, המאפשרת להתאים לכל אדם את דמותו היחידנית, לעזור לחשוף את מצב רוחו ואופיו. בסלון Alexander האיפור מתבצע באמת באומנות, הדבר גדול הרבה יותר מאיפור איכותי בלבד.

המאפר יעזור להגדיר the color type האישי שלך ולבודד את הייחודיות המהוות את יתרונותייך בצורה טובה ביותר. וערובות התוצאה המצוינת הן שימוש בחומרי קוסמטיקה איכותיים ומקצוענותו של מומחה עצמו, הרי, בסלון Alexander מועסקים רק אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון מעשי רב.

כאן באפשרותכם לבחור בכל סוג האיפור המתאים עבורכם:

  • איפור מהיר;
  • איפור יום;
  • איפור ערב;
  • איפור לחתונה;
  • איפור הרמה.

בהתאם לאופציה הנבחרת, האיפור יכיל להיות קל למדי ואף להיות כמעט בלתי נראה, אך עם זאת, עור הפנים יראה רענן הרבה יותר, גוון – שווה, והמבט – מלא הבעה. איפור ערב, להיפך, הרבה יותר נהיר, יותר מרשים, אולם, האומן המיומן יעשה את הדמות, בהכרח, מושלם והרמוני.

במידה, ומדובר באיפור לחתונה, ביצועו יש להפקיד אך ורק בידיו של איש מקצוע. שימוש בחומרים איכותיים ועמידים מאוד יאפשר לשמור על רעננות ודיוק של הדמות עד שעות לילה המאוחרות ביותר. אבל, מלאכת המאפר כוללת בה הרבה יותר מאיפור בלבד.

המומחה של סלון Alexander יפתח עבור כל לקוחה ולקוחה את דמות אישית והרמונית, יעניק המלצות על אודות טיפול יומיומי בעור ויכין את העור לשימוש במוצרי איפור דקורטיבי, יתקן פגמים קטנים ויעשה את גוון העור אחיד, ובנוסף, ידגיש נכון את קווי פנים מובהקים ביותר.

בזכות חבילת שירותי איפור בסלון Alexander אתם תמיד תיראו רעננים ומסוגננים, הדבר שישפר את מצב הרוח שלכם בוודאות, יוסיף ביטחון בכוחות עצמכם.