מניקור / פדיקור

ציפורניים מטופחות הם חלק בלתי נפרד מדמותה של כל אישה אלגנטית וכל גבר מצליח. אולם, לבצע מניקור ופדיקור באופן עצמאי ובתנאי הבית לפעמים לא פשוט, ולעיטים פשוט אין לכך מספיק זמן. הפקידו את הטיפול בציפורניים שלך אומן מקצועי בסלון Alexander .

מניקור קלאסי כולל שיווי צורה נכונה לציפורניים ושיופן עד אורכן הנבחר. לאחר מכן מכינים עבור ציפורניים אמבט פושר מיוחד שמסייע לרכך את קוטיקולה ולהסירה בעדינות. בשלב הבא משייפים את ציפורניים ומזינים אותן בשמנים שונים. ולסיום, עושים ציפוי בלק או, לחילופין, מבצעים nail art. בסלון Alexander . ללא ספק, טיפול מסוג זה נגיש. אגב, בדיוק בשיטה הזו מתבצע גם פדיקור לגברים, למעט כך שהציפורניים מצופים בלק שקוף, או שניתן לדלג על השלב הזה על פי רצונו של הלקוח.

אולם, באפשרותם של גברים וכן של נשים, לבחור בכל סוג של מניקור לצורך טיפול בציפורניים שלהם.

בפרט, מומחי הסלון שולטים בשלמות בטכניקת המניקור באמצעות מכשיר שמשמעו הסרת קוטיקולה באמצעות מכונה מיוחדת המצוידת בזרבוביות השחזה מתחלפות. כך גם נעשית צורתן של ציפורניים. דרך אגב, השיטה עם שימוש במכשיר היא פופולרית מאוד לפדיקור, כוון שמאפשרת לסדר את ציפורניים מהר מאוד והיגיינית.

השיטה החדישה ביותר הזוכה בפופולריות רבה, היא SPA מניקור. זה תשלובת שלמה של שירותים אשר מטפלים בצורת ציפורניים ובקוליקולה ולא בלבד אלא גם מכוון להזנת עור ידיים, פילינג, השערת עור בוויטמינים נחוצים. ובכלל זה, מסייעים להשיג תוצאה נפלאה אמבטים של פרפין המיועדים לפתיחת נקבוביות, ריכוך והצערת עור. וכתוצאה, ידיים הופכות למטופחות הרבה יותר, עור – אלסטי וצעיר, והציפורניים – מסודרות, נקיות ובריאות.

בשלב המשלים של כל מניקור מציעים לצפות את ציפורניים בלק. יותר ויותר לקוחות בוחרים לצורך זה לא בלק רגיל דקורטיבי, אלא בג'ל לק המיוחד. יתרונו בעמידות יוצאת מן הכלל, הרי, להבדיל מלק רגיל, ג'ל לק מסוגל בהחלט להישמר על ציפורניים במשך שבועיים – שלושה. ולמרות שלק מתקבע בעזרת מנורת אולטרה סגול מיוחדת, הטיפול לציפוי ציפורניים בלק דורש ממש מעט זמן. טכנולוגיה זו בטוחה לחלוטין, היפואלרגנית במלואה, המאפשרת ליהנות במניקור נהדר הרבה יותר זמן.

ואם ציפורניים עדין לא באורך ובצורה הרצויים, אזי מומחי סלון Alexander יציעו לעשות הארכת ציפורניים. הארכה ניתן לבצע בשימוש חומרים מגוונים (אקריליק וביו ג'ל), אבל בכל מקרה הציפורניים תיראנה טבעי, מטופח ובדיוק על פי רצונכם. יש צורך לתקן ציפורניים כאלו אחת לשבועיים – שלושה בממוצע.