גדילת השיער

שיערות יפות, משייות וארוכות הן הקישוט של כל אישה ואישה. והחלום הזה מתגשם די פשוט: מומחי הסלון Alexander יעניקו עזרה להשגת תספורת הרצויה בדרך של גדילת השיער הטבעי. הטיפול הזה נטולת התוויות נגד, ולאחר מציאת הדרך האופטימלית באופן אישי, כבר כעבור מספר שעות אתם תהפכו לבעלת תספורת החלום.

 1. גדילת שיער כמוסתי. השיטה היא שיטת גדילה חמה – שימוש בקווצות שיער מוכנות עם כמוסות קרנן הצמודות בסמוך לבסיסן. במהלך החימום הכמוסות נמסות ונצמדות לשיער באופן מהימן. יתרונה של השיטה בכך שהשיער שהוגדל ניתן לעצב באמצאות מייבש שיער, ותקופה המשוערת לנשיאת השיער עד התיקון או הסרה היא עד חצי שנה.
 2. גדילת שיער קרה. זאת טכנולוגיה עדינה וידידותית לסביבה באופן מלא וללא השפעת חום על השיער חי. על פי השיטה הזו משתמשים בסרטים דביקים רכים שלמעשה, כמעט ולא מורגשים על הראש ולא מזיקים לשיער המקורי. בנוסף לכך, הליך יגדילה על פי השיטה מהיר מאוד ובדרך כלל לוקח פחות משעה. השיער המוגדל בשיטה הזו ניתן לצבוע, לתלתל, לייבש בעזרת מייבש השיער. יתרה מכך, התלתלים שנוספו ללא שום בעיה ניתנים לשימוש חוזר לצורך תיקון.
 3. שיטת גדילה ברזילאית בקליעה. שיער הטבעי המוסף נהדק לשיער הקיים בעזרת קליעה בטוחה. הטיפול הזה לא מזיק לחלוטין לשיער, ומאפשר להגדיל משמעותית את הנפח ואת העובי של התספורת. השיער המוגדל להישמר ללא תיקון עד 4 חודשים. השיטה הזאת היא אחת החדשות ביותר, ובזכות ידידותה לסביבה מהר מאות כבשה את מקומה בין השיטות הפופולאריות ביותר.

להחליט, איזו שיטת הגידול בין המוציאות, מתאימה לך, ובד בבד לבחור צבע המרשים ביותר, סוג ואורך השיער לגדילה, יסייעו לך מומחי סלון אלכסנדר. ללא קשר עם השיטה הנבחרת, משתמשים אך ורק בשיער טבעי. אתם יכולים לשנות את תדמיתך מהר ובאופן מהפכני – תספורת קצרה להפוך לתלתלים עבים וארוכים, ולהיפך – במקום טוויות קצרות לקבל תלתלים.

צביעת השיער

בסלון Alexander אתם יכולים לערוך ניסויים בצבע ובביטחון מלא. כאן מוציאים סוגי צביעת השיער החדישים ואופנתיים ביותר וייעשו את זה ברמה מקצועית!

 • הדגשה – צביעת תלתלים יחידים האחידה. ניתן לבצע להשגת רושם של "שיער דהה" או, לחילופין, להיות מנוגד (קונטרסטי).
 • נשיפה (balayage) – סוג של הדגשה למטרת ההבהרה הטבעית של טלטלים יחידים.
 • אומברה – צביעת שיער כהה תוך הבהרה הדרגתית לכיוון קצוות.
 • שאטוש – אחת הטכניקות האופנתיות של הדגשה המותנית בהבהרת קצוות של קבוצות שיער נפרדות.
 • בלונד – טכניקת השילוב של גוון כתום ובלונד, ותוצאה מכך נוצר צבע בלתי רגיל ועדין עם גוון אפרסקי.
 • סומברה – צביעת השיער "בשיפוע" תוך הבהרה שמתחילה למעשה ממש משורשים.
 • עין הנמר – אחת המגמות החדשות ביותר לצביעה, בה קבוצות השיער מסוימות עוברות הבהרה את הנותרות צובעים בגוונים שונים של כתום, שוקולד וערמוני, וכך מקבלים נפח ראיה שאין למעלה ממנו.
 • גיוון – צביעה זהירה באמצעות סוגי צבעי שיער לא עמידים.
 • יישור הצבע – שחזורו של גוון אחיד של השיער הנצבע תדיר.

תסרוקות

בהקשר לאירועי שמחות כאלה ואחרים או סתם אירועים חשובים, כל אדם שואף להיראות יותר טוב ככל הניתן, והתסרוקת משחקת תפקיד חשוב ביצירת חזות הרצויה. בסלון Alexander יוצרים במומחיות הן עיצובי שיער יומיומיים, והן תסרוקות ערב מעודנות או תסרוקות קוקטייל אלגנטיות.

תסרוקת קוקטייל היא סוג של פשרה בין סגנון יומיומי לבין עיצוב מורכב לתסרוקת ערב. היא בעלת מורכבות יצירה בינונית, ואילו התסרוקת כזו איננה קפדנית וטכסית מאשר תסרוקת ערב. זו האופציה הטובה ביותר ליום הולדת, למסיבה, אירוע של תאגיד ומקרים רבים דומים.

תסרוקות ערב נוצרות עבור מקרים מיוחדים, כאשר נערה או אישה מביעה רצון להיראות מלכה אמיתית. מעדיפות אותן לנשפי סיום, חתונה או אירועים מיוחדים אחרים. יצירת תסרוקת כזו מצריחה יותר זמן, ורק אומן אמיתי מסוגל לבצע עיצוב יפה ומורכב שתחזיק מעמד במצב מושלם במהלך כל היום.

בסלון Alexander שומרים בפירוש על עקרונות איכות ללא פשרות.

אומן מעצב יבחר עבורך תסרוקת המתאימה לקוי הפנים, אורכו ומצבו של השיער, וכן בהתאם משאלותיך.

Iיישור השיער

שיער מתולתל נראה באמת יפה, אולם, נדרש לטפל בהם יותר. הרי, לא תמיד טוויות אחדות ניתן לתלתל בדיוק על פי רצונך. גברים רבים ובמיוחד – נשים, אשר מאסו מעיצוב שיער יומיומי ארוך, מבקשים ליישר לגמרי את השיער שלהם. ובמיוחד, כי שיטות חדישות ביותר מאפשרות להפוך את השיער אפילו מתולתל מאוד לישר באופן מושלם, ובנוסף לכך – גם מבריק.

בסלון היופי Alexander משתמשים בשיטות יעילות ביותר, לרבות שיטה יפנית ליישור השיער וקרטיניזציה. במהלך שעות אחדות בלבד אתם תתפטרו לגמרי מתלתלים ותקבלו שיער משיי, חלק, מבריק וישר.

טכנולוגית יישור השיער האורגאני היא הגרסה יותר זהירה של השיטה הפופולרית לפני כן – שיטה מתמידה. השיער מעובד בתרכובת מיוחדת על בסיס ציסטאין, אשר מגביר את כוחה של כל שיערה, וכתוצאה מכך, השיער נראה חזק הרבה יותר. אולם השיטה דורשת טיפול חוזר, בערך אחת לחודשיים.

הטכנולוגיה היפנית ליישור השיער מספקת השפעה לטווח הרבה יותר ארוך מתבצע בסך כל אחת ל שישה עד שמונה חודשים. היא מיישרת את השיער לעד, ותיקון נעשה רק לשורשים מתולתלים מגודלים. בסלון Alexander משתמשים לטיפול זה בחומרים מקצועיים חדישים על בסיס ציסטמין. החומר הזה משקם ביעילות את שיערות פגומות או מוחלשות, ובזכות זה נראות שיערות לאחר היישור מבריקות, עבות ובריאות.

טכנולוגיה פופולרית נוספת היא יישור קרטיני. הוא מספיק עמיד והתוצאה נשמרת עד חצי שנה. בנוסף לכך, היא השיטה בטוחה לשיער המאפשרת להבריאו ולהעניק מראה מטופח וברק.

תספורות

האופנה לתספורות מתחלפת באופן תדיר יחסית, אולם, אפילו אם אתם לא עוקבים לאחר מגמות האחרונות ביותר, התספורת המותאמת היטב עם סוג הפנים, תיראה מוצלח תמיד. בסלון Alexander הספר האומן יעזור לך תספורת אמיצה ויצירתית שתתואם לעופי שלך, לחילופין, יעשה תספורת קלאסית שאינה מושפעת לחילופי מגמות האופנה. מונחים בהמלצות אומן המעצב, אתם תבחרו תספורת יפה ולא בפני עצמה בלבד, אלא תעזור להדגיש את מעלותכם. ואין חשיבות באורכו המסוים של השיער שעבורו ברצונכם לבצע תספורת, כי ר גרסאות אפשריות מרובות באמת, ומתוכן תימצא בוודאות גרסה אשר תפתח את ייחודיותה של דמותך.

אל סלון Alexander מגיעים בהרכב מלא של משפחה, במטרה לבצע תספורות נשים, גברים וכן תספורות ילדים – יפות ועכשוויות. נא לא לשכוח, כי התספורת מטופחת ויפה מושכת מבט של אנשים אחרים, אלא גם גורמת להרגיש יותר בטוח, יותר נוח, יותר מאושר.

תסרוקות כלה

תספורות

תספורות ילדים