שיערות שלנו נאלצות לסבול כל יום את אבק של ערים גדולות, קרנות שמש חמים, ומדי פעם מתווסף לכך גם מלח ימי, ייבוש בעזרת מייבש השיער, יישור בגיהוץ, תלתול, צביעה ודברים רבים אחרים. כל הגורמים המפורטים מחלישים את השיער ועושים אותו פגיע. על כן, בסלון Alexander הוכנה מראש חבילת שירותים שלמה עבור טיפולים בשיער ובעורו של ראש.

אומני הסלון משתמשים אך ורק בתכשירים מקצועיים ונבחרים בקפידה: PAUL MITCHEL, KERASTASE, L'OREAL, OLAPLEX, MORROCANOIL,, בוטוקס לשיער תוצרת חברת JEAN PAUL MYNE, והחבילה מותאמת באופן אישי ולאחר איבחון המצב של השיער

 

 

 

החומרים הללו יעילים במיוחד ומאפשרים בזמן קצר ביותר להיפתר מבעיות נפוצות כגון:

  • נשירת השיער;
  • קשקשת;
  • קצוות פגומים;
  • שיער דליל;
  • שמנונית יתר של הראש.

בסלון Alexander מתבצע SPA טיפול בשיער אשר מועיל לתסרוקת, ולא בלבד אלא מאפשרת להתרפא באופן מלא ולהיפתר מתח הנצבר. זוהי חבילת טיפולים המכוונים לחיזוק השיער, עיסוי וניקוי מלא של עור הראש, הסדרת פעילותן של בלוטות השומן. תוצאה מטיפולים כאלו נראית כבר לאחר טיפול ראשון, ובביצוע טיפולים חוזרים יכולה להתייצב לזמן די ממושך.

בין אפשרויות חדישות של טיפול בשיער העדה גדלה והולכת נרכשת על ידי המוצרים המבוססים על בוטוקס וקולגן. קולגן נחוץ כדי ששיער יבריק, יהיה חזק וקפיצי. הוא מיוצר על ידי גוף עצמו, אולם בהתקדמות הגיל אפשר שייראה מחסור בחומר הזה. ואומני הסלון ישלימו את החסר ביעילות באמצעות חומרים מיועדים.

באשר לבוטוקס, התכשירים הללו הלכה למעשה מיוצרים על בסיס מולקולות של אינטרה סילאן, מעושרים בוויטמינים מגוונים, קרטין, חומצה היאלורונית. הבוטוקס מהווה עבור השיער החומר יותר אוניברסלי, מאשר קרטין, כוון שמתאים לכל סוגי השיער.

בסלון Alexander לכל אחד ואחת מן הלקיחות יעזרו להתאים אופציית הטיפול בשיער ובעור הראש, בכדי להסיר את בעיות מכל סוג תוך זמן קצר ביותר. עמנו השיער שלך תמיד יהיה בריא, חזק, מלא עוצמה וברק חי.